Hakkımızda

Tümsa Tekstil; 1994 yılında İbrahim TÜMSA ve Ramazan TÜMSA tarafından kurulmuştur. Tümsateks Tekstil "TÜMSA" markaları ile çorap, iç giyim, askeri giyim ürünleri ve eldiven, atkı, bere imalat ve toptan satışı ile sektörün güçlü firmalarındandır. Kendi markaları ile üretimin dışında, yerli ve yabancı bir çok markaya da fason üretim hizmeti sunmaktadır. 2.500 m2 kapalı alanda son sistem ve geniş makine parkuru ve gelişen yapısıyla faaliyet gösterdiği alanlarda hedefi; günün ihtiyaçlarına karşılık verebilecek, yenilikçi ve geliştirilmiş ürün tasarımları ile  müşterilerinin ve hedef kullanıcının isteklerine cevap verebilmektedir.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İbrahim TÜMSA and Ramazan TÜMSA established Tümteks Tekstil in 1994. Underneath "TÜMSA" brands Tümteks Tekstil is a strong company in textile indusrty by wholesale trade and manifacturing of socks, underwear, military clothing, gloves, scarves and berets. Except production variety of textile machinery and developing structure. The company's objective is to meet todays needs, by innovating and improved product designs to satisfy the customers demand.